Omron MBS J7MN9062A 5,0-8,0A - J7MN9062A
Artikelnummer: 21055100 | Fabrikantnummer: J7MN9062A | EAN: 4547648327008
Omschrijving
Omron LOW VOLTAGE SWITCH GEAR J7MN motor protection motorbeveiligingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is J7MN9062A. Het EAN nummer is 4547648327008. Het interne artikelnummer is 21055100.
Aanvullende informatie
Motorbeveiligingsschakelaar, thermische beveiliging 5,0-8,0 A, drukknoptype
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Laagspanningsmateriaal J7MN Motorbe
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 75 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 8 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Hoogte | 98 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 3 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 3 kW |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 104 - 104 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 5 - 8 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product