Omron MBS J7MN9079F 6-10A - J7MN9079F
Artikelnummer: 21055087 | Fabrikantnummer: J7MN9079F | EAN: 4547648327176
Omschrijving
Omron LOW VOLTAGE SWITCH GEAR J7MN motor protection motorbeveiligingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is J7MN9079F. Het EAN nummer is 4547648327176. Het interne artikelnummer is 21055087.
Aanvullende informatie
Motorbeveiligingsschakelaar, thermische beveiliging 6-10 A, draaiknoptype
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Laagspanningsmateriaal J7MN Motorbe
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. continustroom Iu | 10 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 98 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 4 kW |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 130 - 130 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 6 - 10 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product