Omron MBS J7MN9064H 9-13A - J7MN9064H
Artikelnummer: 21046941 | Fabrikantnummer: J7MN9064H | EAN: 4547648327022
Omschrijving
Omron LOW VOLTAGE SWITCH GEAR J7MN motor protection motorbeveiligingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is J7MN9064H. Het EAN nummer is 4547648327022. Het interne artikelnummer is 21046941.
Aanvullende informatie
Motorbeveiligingsschakelaar, thermische beveiliging 9-13 A, drukknoptype
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Laagspanningsmateriaal J7MN Motorbe
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 75 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Hoogte | 98 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 5.5 kW |
| Nom. continustroom Iu | 13 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 9 - 13 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 169 - 169 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product