Omron INDUSTRIAL RELAYS MY-S Schakelrelais | MY2IN112DCS - MYS 2506D
Artikelnummer: 21585132 | Fabrikantnummer: MYS 2506D | EAN: 4536854363313
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS MY-S schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is MYS 2506D. Het EAN nummer is 4536854363313. Het interne artikelnummer is 21585132.
Aanvullende informatie
Omron schakelrelais MY, 2 wisselcontacten, 12 VDC/10 A, 2-polig, insteek, LED-indicatie, vergrendelbare testknop, monostabiel, gepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MY-S
Toon alle producten in deze serie |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 36 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Nom. stroom | A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. stuurspanning bij DC | - V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron INDUSTRIAL RELAYS MY-S Schakelrelais | MY2IN112DCS
Artikelnummer: 21585132
Fabrikantnummer: MYS 2506D