Omron NADSCHAK E2E 8742E - E2E 8742E
Artikelnummer: 23775852 | Fabrikantnummer: E2E 8742E | EAN: 4549734743952
Omschrijving
M30, n-afgeschermd, 20 mm, DC, 2-draads, NO, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is E2E 8742E. Het EAN nummer is 4549734743952. Het interne artikelnummer is 23775852.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2E
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelafstand | 20 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Coating behuizing | Overig |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Schakelfrequentie | 100 Hz |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 12 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product