Omron NADSCHK TLW5E1 - TLW 1001B
Artikelnummer: 23810876 | Fabrikantnummer: TLW 1001B | EAN: 4536854116186
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS TL-T/W inductieve naderingsschakelaar, breedte sensor 31mm, hoogte sensor 10mm, lengte sensor 50mm, diameter sensor 18mm, mechanische inbouwvoorwaarden voor bondig, schakelafstand 5mm, uitvoering schakelelement maakcontact, uitvoering schakeluitgang NPN,
Het productnummer van de fabrikant is TLW 1001B. Het EAN nummer is 4536854116186. Het interne artikelnummer is 23810876.
Aanvullende informatie
50x24,9x10 mm, afgeschermd, 5 mm, 12-24 VDC, NPN, NO, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars TL-T/W
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelafstand | 5 mm |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Lengte sensor | 50 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfrequentie | 300 Hz |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 10 mm |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product