Omron Noodstopschakelaar verlicht knopdiameter 40MM - A22E2001C
Artikelnummer: 20811303 | Fabrikantnummer: A22E2001C | EAN: 4536854349225
Omschrijving
Omron drukknop frontelement (paddestoel), type ontgrendeling draaiontgrendeling, knop rood, geschikt voor noodstop, geschikt voor verlichting, gatdiameter 22mm, frontrand kunststof, type knop hoog, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad (IP) IP65, diameter kap 40mm, frontrand zwart,
Het productnummer van de fabrikant is A22E2001C. Het EAN nummer is 4536854349225. Het interne artikelnummer is 20811303.
Aanvullende informatie
Noodstopschakelaar, verlicht, knopdiameter 40mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige veiligheidscomponenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Met verlichting | Ja |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Kleur knop | Rood |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Type knop | Hoog |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Type ontgrendeling | Draaiontgrendeling |
| Diameter kap | 40 mm |
| Terugverend | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Hoogte opening | 22.3 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte opening | 22.3 mm |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Noodstopschakelaar verlicht knopdiameter 40MM
Artikelnummer: 20811303
Fabrikantnummer: A22E2001C