Omron LICHTGEL E32A0009G - E32A0009G
Artikelnummer: 21583895 | Fabrikantnummer: E32A0009G | EAN: 4547648093569
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E32 lichtgel.sensor/lichtgel.versterker, uitvoering schakeluitgang overig, bouwvorm behuizing speciale bouwvorm, instelprocedure overig, nom. detectieafstand 38mm, spanningstype AC/DC, uitvoering elektrische aansluiting kabel,
Het productnummer van de fabrikant is E32A0009G. Het EAN nummer is 4547648093569. Het interne artikelnummer is 21583895.
Aanvullende informatie
Optische vezelsensorkop, convergent reflectief, transparante objectdetectie, vierkant, top-view, R25 vezel, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Optische vezel E32
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Speciale bouwvorm |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Lichtsoort | Laserdiode, roodlicht |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Breedte versterker | 10 mm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Nom. detectieafstand | 38 mm |
| Hoogte van de versterker | 9 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product