Omron LICHTGEL E32 1525A - E32 1525A
Artikelnummer: 21583804 | Fabrikantnummer: E32 1525A | EAN: 4548583363458
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E32 lichtgel.sensor/lichtgel.versterker
Het productnummer van de fabrikant is E32 1525A. Het EAN nummer is 4548583363458. Het interne artikelnummer is 21583804.
Aanvullende informatie
Optische vezelsensorkop, objectreflectie, M6 cilindrisch axiaal, geïntegreerde lens, R25 vezel, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Optische vezel E32
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | AC/DC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP50 |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Lichtsoort | Laserdiode, roodlicht |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Breedte versterker | 10 mm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Nom. detectieafstand | 540 mm |
| Lengte versterker | 11.5 mm |
| Hoogte van de versterker | 15.8 mm |
| Diameter sensor | 1.5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product