Omron Objectreflectie voor printplaat-detectie 20-35 MM rode led brede bu - E3SL1320A
Artikelnummer: 11804299 | Fabrikantnummer: E3SL1320A | EAN: 4536854917318
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS OTHER PHOTOELECTRIC SENSOR lichtsensor met achtergrondfilter, instelbereik 10 - 60mm, bouwvorm behuizing kubus, 1 halfgeleideruitgangen met, AWG-nummer 24, bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse veiligheidsklasse 3, beschermingsgraad (IP) IP40, beschermingsgraad (NEMA) overig,
Het productnummer van de fabrikant is E3SL1320A. Het EAN nummer is 4536854917318. Het interne artikelnummer is 11804299.
Aanvullende informatie
Fotocel beperkt-reflecterend, diffuus, brede bundel voor gestructureerde-schijnende-onregelmatige objecten, 10-60mm, PNP, 2m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtsensor met achtergrondfilter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige fotocellen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Met reflector | Nee |
| Lengte sensor | 34 mm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 1 ms |
| Tastfunctie | Helderschakelend |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| AWG-nummer | 24 |
| Driehoeksmeting | Achtergronduitfiltering |
| Breedte sensor | 10 mm |
| Max. schakelafstand | 60 mm |
| Nom. schakelafstand | 60 mm |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 55 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Golflengte sensor | 660 nm |
| Hoogte van de sensor | 19 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Instelbereik | 10 - 60 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Detectieafstand | 10 - 60 mm |
| Lichtvlek | mm² |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Omron Objectreflectie voor printplaat-detectie 20-35 MM rode led brede bu
Artikelnummer: 11804299
Fabrikantnummer: E3SL1320A