Omron RELAIS MKS3P-5 10A/110AC - MKSN8073E
Artikelnummer: 20256085 | Fabrikantnummer: MKSN8073E | EAN: 4547648413725
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS MK-I/-S hulprelais, (bxdxh) 21.5x28x36mm, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 110V, met steekvoet, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 110V, 3 hulpcontacten als wisselc, schakelverhouding van de aandrijvin monostabiel, aansluitwijze hulpstroomcircuit overig,
Het productnummer van de fabrikant is MKSN8073E. Het EAN nummer is 4547648413725. Het interne artikelnummer is 20256085.
Aanvullende informatie
Omron universeel relais MK-S, 3 wisselcontacten, 110 VAC / 10 A, 3-polig, monostabiel, ongepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MK-I/-S
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | Overig |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met LED indicatie | Nee |
| Breedte | 34.5 mm |
| Hoogte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 5 A |
| Diepte | 52.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 88 - 121 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 88 - 121 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product