Omron Opbouwmontage 80 schakelpunten 24 VDC 1600 RPM max.bij 256/360 res - H8PS1009H
Artikelnummer: 20439998 | Fabrikantnummer: H8PS1009H | EAN: 4536853532482
Het productnummer van de fabrikant is H8PS1009H. Het EAN nummer is 4536853532482. Het interne artikelnummer is 20439998.
| Klasse |
Multifunctionele paneelmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Tellers H8PS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 96 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 8 |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Pulsuitgang | Elektrisch |
| Geijkt | Nee |
| Impulsteller | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Voltmeter | Nee |
| Diepte | 60.6 mm |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Met toerentalmeter | Ja |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Display | LCD |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Weergave op afstand | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse reactieve energie volgens IEC 62053-23 | Overig |
| Aantal spanning meetingangen | 0 |
| Aantal huidige meetingangen | 0 |
| Hoogte | 121.2 mm |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 0.9 mm² |
| Model | Meetwaardeomvormer |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20439998
Fabrikantnummer: H8PS1009H