Omron Optische vezel E32 Optische Vezelsensorkop, objectreflectie, M3 zeshoekige achterzijde, H - E32 1535R
Artikelnummer: 26696645 | Fabrikantnummer: E32 1535R | EAN: 4548583413771
Omschrijving
Optische vezelsensorkop, objectreflectie, M3 zeshoekige achterzijde, h
Het productnummer van de fabrikant is E32 1535R. Het EAN nummer is 4548583413771. Het interne artikelnummer is 26696645.
Aanvullende informatie
Optische vezelsensorkop, objectreflectie, M3 zeshoekige achterzijde, haakse kop, coaxiaal, R4 vezel, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Optische vezel E32
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Spanningstype | Overig |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Nom. detectieafstand | 70 mm |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Diameter sensor | 3 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Optische vezel E32 Optische Vezelsensorkop, objectreflectie, M3 zeshoekige achterzijde, H
Artikelnummer: 26696645
Fabrikantnummer: E32 1535R