Omron Optische vezel E32 Optische Vezelsensorkop, objectreflectie, M6 cilindrisch axiaal met SL - E32 1555C
Artikelnummer: 25659752 | Fabrikantnummer: E32 1555C | EAN: 4548583413979
Omschrijving
Optische vezelsensorkop, objectreflectie, M6 cilindrisch axiaal met sl
Het productnummer van de fabrikant is E32 1555C. Het EAN nummer is 4548583413979. Het interne artikelnummer is 25659752.
Aanvullende informatie
Optische vezelsensorkop, objectreflectie, M6 cilindrisch axiaal met sleeve, diameter 2.5 mm, 90 mm lengte, R1 flexibele vezel, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Optische vezel E32
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Lichtsoort | Overig |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Spanningstype | Overig |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Nom. detectieafstand | 520 mm |
| Diameter sensor | 2.5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Optische vezel E32 Optische Vezelsensorkop, objectreflectie, M6 cilindrisch axiaal met SL
Artikelnummer: 25659752
Fabrikantnummer: E32 1555C