Omron Optische vezel E32 Optische Vezelsensorkop, zender-ontvanger, cilindrisch radiaal, diamet - E32 1584G
Artikelnummer: 25659743 | Fabrikantnummer: E32 1584G | EAN: 4548583414266
Omschrijving
Optische vezelsensorkop, Zender-ontvanger, cilindrisch radiaal, diamet
Het productnummer van de fabrikant is E32 1584G. Het EAN nummer is 4548583414266. Het interne artikelnummer is 25659743.
Aanvullende informatie
Optische vezelsensorkop, Zender-ontvanger, cilindrisch radiaal, diameter 3.5 mm, R1 flexibele vezel, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Optische vezel E32
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Lichtsoort | Overig |
| Max. uitgangsstroom | 0 mA |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Spanningstype | Overig |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Nullaststroom | 0 mA |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Diameter sensor | 3 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Optische vezel E32 Optische Vezelsensorkop, zender-ontvanger, cilindrisch radiaal, diamet
Artikelnummer: 25659743
Fabrikantnummer: E32 1584G