Omron Optische vezel E32 Optische Vezelsensorkop, zender-ontvanger, M4 cilindrisch axiaal, veze - E32 5105C
Artikelnummer: 23886468 | Fabrikantnummer: E32 5105C | EAN: 4536853294199
Omschrijving
Optische vezelsensorkop, Zender-ontvanger, M4 cilindrisch axiaal, veze
Het productnummer van de fabrikant is E32 5105C. Het EAN nummer is 4536853294199. Het interne artikelnummer is 23886468.
Aanvullende informatie
Optische vezelsensorkop, Zender-ontvanger, M4 cilindrisch axiaal, vezel, 5 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Optische vezel E32
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Max. uitgangsstroom | 0 mA |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Spanningstype | Overig |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Nullaststroom | 0 mA |
| Diameter sensor | 4 mm |
| Breedte versterker | 10 mm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Lengte versterker | 71.8 mm |
| Hoogte van de versterker | 33.5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Optische vezel E32 Optische Vezelsensorkop, zender-ontvanger, M4 cilindrisch axiaal, veze
Artikelnummer: 23886468
Fabrikantnummer: E32 5105C