Omron LICHTGEL E32 1601M - E32 1601M
Artikelnummer: 21583830 | Fabrikantnummer: E32 1601M | EAN: 4548583487833
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E32 lichtgel.sensor/lichtgel.versterker
Het productnummer van de fabrikant is E32 1601M. Het EAN nummer is 4548583487833. Het interne artikelnummer is 21583830.
Aanvullende informatie
Optische vezelsensorkop, objectreflectie, M4 zeshoekige achterzijde, haakse kop, R2 flexibele vezel, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Optische vezel E32
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Lichtsoort | Overig |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Spanningstype | Overig |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Breedte versterker | 10 mm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Diameter sensor | 3 mm |
| Nom. detectieafstand | 520 mm |
| Lengte versterker | 8.1 mm |
| Hoogte van de versterker | 13.5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product