Omron Overige benaderingsschakelaars M12, afgeschermd, SN: 3 MM, L=43(52) MM, RVS, tot 120°C, 12-24 VDC, ge - E2EH7016B
Artikelnummer: 24113334 | Fabrikantnummer: E2EH7016B | EAN: 4547648628631
Het productnummer van de fabrikant is E2EH7016B. Het EAN nummer is 4547648628631. Het interne artikelnummer is 24113334.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Lengte sensor | 52 mm |
| Schakelafstand | 3 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 24113334
Fabrikantnummer: E2EH7016B
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.