Omron Overige benaderingsschakelaars M12, afgeschermd, SN: 3 MM, L=53 MM, RVS, tot 120°C, 12-24 VDC, gepola - E2EH7017M
Artikelnummer: 24113335 | Fabrikantnummer: E2EH7017M | EAN: 4547648628648
Omschrijving
M12, afgeschermd, Sn: 3 mm, L=53 mm, RVS, tot 120°C, 12-24 VDC, gepola
Het productnummer van de fabrikant is E2EH7017M. Het EAN nummer is 4547648628648. Het interne artikelnummer is 24113335.
Aanvullende informatie
M12, afgeschermd, Sn: 3 mm, L=53 mm, RVS, tot 120°C, 12-24 VDC, gepolariseerd DC 2-draads, NC, M12 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Lengte sensor | 53 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Schakelafstand | 3 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige benaderingsschakelaars M12, afgeschermd, SN: 3 MM, L=53 MM, RVS, tot 120°C, 12-24 VDC, gepola
Artikelnummer: 24113335
Fabrikantnummer: E2EH7017M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.