Omron Overige benaderingsschakelaars M30, N-afgeschermd, 15 MM, 90-250 vac, NC, 2 M kabel - E2KX1056C
Artikelnummer: 26617968 | Fabrikantnummer: E2KX1056C | EAN: 4536853264536
Omschrijving
M30, n-afgeschermd, 15 mm, 90-250 VAC, NC, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is E2KX1056C. Het EAN nummer is 4536853264536. Het interne artikelnummer is 26617968.
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 15 mm |
| Coating behuizing | Overig |
| Lengte sensor | 80 mm |
| Schakelfrequentie | 10 Hz |
| Met status-indicatie | Ja |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact (NC) |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Diameter sensor | 30.5 mm |
| Voedingsspanning | 90 - 250 V |
| Type bekrachtiging | Metalen en niet metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 220 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 220 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product
Omron Overige benaderingsschakelaars M30, N-afgeschermd, 15 MM, 90-250 vac, NC, 2 M kabel
Artikelnummer: 26617968
Fabrikantnummer: E2KX1056C