Omron Overige fotocellen Retroreflectie, 2 M, 10-30 VDC, PNP, lo/do, M12 connector - AA065672F
Artikelnummer: 26536194 | Fabrikantnummer: AA065672F | EAN: 4549734864947
Het productnummer van de fabrikant is AA065672F. Het EAN nummer is 4549734864947. Het interne artikelnummer is 26536194.
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige fotocellen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Lengte sensor | 66 mm |
| Met reflector | Nee |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Lichtsoort | Gepolariseerd rood licht |
| Instelprocedure | Teach-In |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Nom. schakelafstand | 2000 mm |
| Min. reflectorafstand | 100 mm |
| Max. schakelafstand | 2000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Golflengte sensor | 660 nm |
| Reactietijd | 1.1 ms |
| Schakelfrequentie | 450 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Lichtvlek | mm² |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Reflector 59,9x40,3x7,5 MM
Artikelnummer: 20526352
Fabrikantnummer: E39 1224M
Omron Reflectortape 40 MMX35 MM
Artikelnummer: 11016607
Fabrikantnummer: E39 2206G
Omron Reflector 34,8x19,3x11 MM
Artikelnummer: 11960572
Fabrikantnummer: E39 2103F
Omron REFLECTOR AA035123B
Artikelnummer: 21049969
Fabrikantnummer: AA035123B
Omron Reflectortape 35 MMX10 MM
Artikelnummer: 20526374
Fabrikantnummer: E39 2205R
Omron Accessoires fotocellen Reflector, 23 X 13,7 X 4,9 MM
Artikelnummer: 23667584
Fabrikantnummer: E39 2127C
Artikelnummer: 26536194
Fabrikantnummer: AA065672F
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.