Omron Overige industriele relais Spernokrelais G4Q, 2 wisselcontacten, 24 VDC / 5 A, bi-stabiel, - G4Q 1166H
Artikelnummer: 25668466 | Fabrikantnummer: G4Q 1166H | EAN: 4548583309579
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Omron spernokrelais G4Q, 2 wisselcontacten, 24 VDC / 5 A, bi-stabiel,
Het productnummer van de fabrikant is G4Q 1166H. Het EAN nummer is 4548583309579. Het interne artikelnummer is 25668466.
Aanvullende informatie
Omron spernokrelais G4Q, 2 wisselcontacten, 24 VDC / 5 A, bi-stabiel, gepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 92.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Breedte | 63.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron Overige industriele relais Spernokrelais G4Q, 2 wisselcontacten, 24 VDC / 5 A, bi-stabiel,
Omron Voet voor G4Q relais
Omron Voet voor G4Q relais
Omron Voet voor G4Q relais
Artikelnummer: 11012974
Fabrikantnummer: PF 1233E
Huidige product
Omron Overige industriele relais Spernokrelais G4Q, 2 wisselcontacten, 24 VDC / 5 A, bi-stabiel,
Artikelnummer: 25668466
Fabrikantnummer: G4Q 1166H