Omron Overige industriele schakelaars Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, microbelasting, P - D4ER0030C
Artikelnummer: 25667984 | Fabrikantnummer: D4ER0030C | EAN: 4548583868861
Omschrijving
Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, microbelasting, p
Het productnummer van de fabrikant is D4ER0030C. Het EAN nummer is 4548583868861. Het interne artikelnummer is 25667984.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, microbelasting, plunjer met rol, rechts, 0,3 m pigtail PUR met koppelstekker M12, oliebestendig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Lengte sensor | 57 mm |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 1 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 61.3 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 1 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 5 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige industriele schakelaars Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, microbelasting, P
Artikelnummer: 25667984
Fabrikantnummer: D4ER0030C