Omron Overige industriele schakelaars Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, hende - D4ER0021D
Artikelnummer: 25667980 | Fabrikantnummer: D4ER0021D | EAN: 4548583868779
Omschrijving
Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, hende
Het productnummer van de fabrikant is D4ER0021D. Het EAN nummer is 4548583868779. Het interne artikelnummer is 25667980.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, hendel met rol, rechts, voorbekabeld, oliebestendig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Zwenkhefboom |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Lengte sensor | 57 mm |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 1 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 1 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 5 - 80 °C |
| Hoogte van de sensor | 53.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige industriele schakelaars Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, hende
Artikelnummer: 25667980
Fabrikantnummer: D4ER0021D