Omron Overige temp. & procesregelaars Temperatuurregelaar 48x36 MM, sensor ingang:thermistor , 100-240 vac, - E5LA5001R
Artikelnummer: 25668282 | Fabrikantnummer: E5LA5001R | EAN: 4547648644464
Omschrijving
Temperatuurregelaar 48x36 mm, sensor ingang:thermistor , 100-240 VAC,
Het productnummer van de fabrikant is E5LA5001R. Het EAN nummer is 4547648644464. Het interne artikelnummer is 25668282.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar 48x36 mm, sensor ingang:thermistor , 100-240 VAC, steekaansluiting, steekaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige temp. & procesregelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 75 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Temperatuurmeetbereik | - °C |
| Weerstandsmeetbereik | - Ohm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige temp. & procesregelaars Temperatuurregelaar 48x36 MM, sensor ingang:thermistor , 100-240 vac,
Artikelnummer: 25668282
Fabrikantnummer: E5LA5001R