Omron Overige veiligheidscomponenten Kunststof, hefboom met rol, 1NC/1no (slow action), 10 A, PG 13.5 schro - D4NR0001M
Artikelnummer: 25668001 | Fabrikantnummer: D4NR0001M | EAN: 4547648039031
Omschrijving
Kunststof, hefboom met rol, 1NC/1NO (slow action), 10 A, PG 13.5 schro
Het productnummer van de fabrikant is D4NR0001M. Het EAN nummer is 4547648039031. Het interne artikelnummer is 25668001.
Aanvullende informatie
Kunststof, hefboom met rol, 1NC/1NO (slow action), 10 A, PG 13.5 schroefdraad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige veiligheidscomponenten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer Pg |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 107.75 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige veiligheidscomponenten Kunststof, hefboom met rol, 1NC/1no (slow action), 10 A, PG 13.5 schro
Artikelnummer: 25668001
Fabrikantnummer: D4NR0001M