Omron Paneelmeters K63HB 96x48 MM, basis unit, ip66, in: ac spanning, programmeerbare visuele S - K3HB2005M
Artikelnummer: 23667632 | Fabrikantnummer: K3HB2005M | EAN: 4547648021791
Omschrijving
96x48 mm, basis unit, IP66, in: AC spanning, programmeerbare visuele s
Het productnummer van de fabrikant is K3HB2005M. Het EAN nummer is 4547648021791. Het interne artikelnummer is 23667632.
Aanvullende informatie
96x48 mm, basis unit, IP66, in: AC spanning, programmeerbare visuele signalering rood/groen, 100-240 VAC, voor (I/O) optiekaarten zie 'K3HB serie: optiekaarten', schroefaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Multifunctionele paneelmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Paneelmeters K63HB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 96 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ampèremeter | Ja |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Voltmeter | Ja |
| Impulsteller | Nee |
| Pulsuitgang | Geen |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Montagewijze | Frontmontage |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 1 |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Schijnvermogen | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Vermogensfactor | Nee |
| Fasehoek (cos phi) | Nee |
| Geschikt voor RJ-stekker | Nee |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Display | LCD |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met rolgebaseerde toegangscontrole (RBAC) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Weergave op afstand | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse werkspanning volgens IEC 62053-22 | Overig |
| Nauwkeurigheidsklasse reactieve energie volgens IEC 62053-23 | Overig |
| Aantal huidige meetingangen | 0 |
| Aantal spanning meetingangen | 1 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 2 mm² |
| Met communicatie-interface KNX | Nee |
| Met communicatie-interface M-bus | Nee |
| Bemonsteringsfrequentie | 50 Hz |
| Model | Directe meting |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Paneelmeters K63HB 96x48 MM, basis unit, ip66, in: ac spanning, programmeerbare visuele S
Artikelnummer: 23667632
Fabrikantnummer: K3HB2005M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.