Omron Paneelmeters K63HB 96x48 MM, basis unit, ip66, in: ac stroom, programmeerbare visuele sig - K3HB2008D
Artikelnummer: 23667633 | Fabrikantnummer: K3HB2008D | EAN: 4547648021821
Omschrijving
96x48 mm, basis unit, IP66, in: AC stroom, programmeerbare visuele sig
Het productnummer van de fabrikant is K3HB2008D. Het EAN nummer is 4547648021821. Het interne artikelnummer is 23667633.
Aanvullende informatie
96x48 mm, basis unit, IP66, in: AC stroom, programmeerbare visuele signalering rood/groen, 24 VAC/DC, voor (I/O) optiekaarten zie 'K3HB serie: optiekaarten', schroefaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Multifunctionele paneelmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Paneelmeters K63HB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 96 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Ampèremeter | Ja |
| Voltmeter | Ja |
| Impulsteller | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Display | LCD |
| Aantal ethernet-aansluitingen | 0 |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Web server met HTTPS overdrachtsprotocol | Nee |
| Weergave op afstand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Paneelmeters K63HB 96x48 MM, basis unit, ip66, in: ac stroom, programmeerbare visuele sig
Artikelnummer: 23667633
Fabrikantnummer: K3HB2008D
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.