Omron Photo Electric Sensors Fibre Optic sensor, diffuse, 3MM dia head, long distance, standard R10 - E32 6004D
Artikelnummer: 25668169 | Fabrikantnummer: E32 6004D | EAN: 4536853294618
Omschrijving
Fibre optic sensor, diffuse, 3mm dia head, long distance, standard R10
Het productnummer van de fabrikant is E32 6004D. Het EAN nummer is 4536853294618. Het interne artikelnummer is 25668169.
Aanvullende informatie
Fibre optic sensor, diffuse, 3mm dia head, long distance, standard R10 fibre, 5m cable
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
PHOTO ELECTRIC SENSORS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Lichtsoort | Overig |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Spanningstype | Overig |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Breedte versterker | 10 mm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 70 °C |
| Diameter sensor | 3 mm |
| Nom. detectieafstand | 90 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Photo Electric Sensors Fibre Optic sensor, diffuse, 3MM dia head, long distance, standard R10
Artikelnummer: 25668169
Fabrikantnummer: E32 6004D