Omron Photo Electric Sensors Fibre Optic sensor, thru-beam, 3MM dia right angle head, standard R25 - E32 5111H
Artikelnummer: 25668148 | Fabrikantnummer: E32 5111H | EAN: 4536853294250
Omschrijving
Fibre optic sensor, thru-beam, 3mm dia right angle head, standard R25
Het productnummer van de fabrikant is E32 5111H. Het EAN nummer is 4536853294250. Het interne artikelnummer is 25668148.
Aanvullende informatie
Fibre optic sensor, thru-beam, 3mm dia right angle head, standard R25 fibre, 5m cable
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Lichtgeleidersensor/lichtgeleiderversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
PHOTO ELECTRIC SENSORS
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Instelprocedure | Overig |
| Lichtsoort | Overig |
| Max. uitgangsstroom | 0 mA |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Laserbeschermklasse | Overig |
| Met uitschakelfunctie | Nee |
| Materiaal glasvezelkern | Kunststof |
| Spanningstype | Overig |
| Indicatie/aanduiding | Overig |
| Nullaststroom | 0 mA |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Diameter sensor | 3 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Photo Electric Sensors Fibre Optic sensor, thru-beam, 3MM dia right angle head, standard R25
Artikelnummer: 25668148
Fabrikantnummer: E32 5111H