Omron VOEDING S8FS2025H 50W - S8FS2025H
Artikelnummer: 21585761 | Fabrikantnummer: S8FS2025H | EAN: 4549734104579
Omschrijving
Omron POWER SUPPLIES S8FS gelijkstroomvoedingseenheid, (bxhxd) 37.2x97x117.7mm, 1e Secundaire spanning 13.5 - 17.25V, spanningstype voedingsspanning AC/DC, nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz 100 - 240V, max. uitgangsstroom 1 3.5A, vermogensafgifte 50W, draagrailmontage mogelijk, kortsluitvast,
Het productnummer van de fabrikant is S8FS2025H. Het EAN nummer is 4549734104579. Het interne artikelnummer is 21585761.
Aanvullende informatie
Voeding, 50 W, 100 tot 240 VAC ingang, 15 VDC, 3,5 A uitgang, DIN-railmontage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Voedingen S8FS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Kortsluitvast | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Hoogte | 97 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2.2 |
| Vermogensafgifte | 50 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.5 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 15 V |
| Inbouwbreedte | 42 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.5 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Inbouwhoogte | 97 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 370 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Diepte | 117.7 mm |
| Opgenomen vermogen | 124 VA |
| Breedte | 37.2 mm |
| 1e Secundaire spanning | 13.5 - 17.25 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product