Omron Programmeerbare besturingen CS1 Cpu Voor 5120 basis I/O, 0,02 MS/K-basisinstr., 120K steps programma- - CS1W0185E
Artikelnummer: 25667960 | Fabrikantnummer: CS1W0185E | EAN: 4536854781711
Omschrijving
CPU voor 5120 basis I/O, 0,02 ms/K-basisinstr., 120K steps programma-
Het productnummer van de fabrikant is CS1W0185E. Het EAN nummer is 4536854781711. Het interne artikelnummer is 25667960.
Aanvullende informatie
CPU voor 5120 basis I/O, 0,02 ms/K-basisinstr., 120K steps programma- en 256K words datageheugen, extra memory card optioneel, met RS-232-poort
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
PLC basiseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Programmeerbare besturingen CS1
Toon alle producten in deze serie |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Hoogte | 130 mm |
| Met display | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Diepte | 100 mm |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 1 |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Breedte | 71 mm |
| Rackmontage mogelijk | Ja |
| Systeemcomponenten | Nee |
| Geheugenuitbreiding mogelijk | Nee |
| Bewerkingstijd (1K, binaire instructie) | 0.02 ms |
| Max. aantal schakelklokken | 4090 |
| Geheugentype | Flash |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Aantal relaisuitgangen | 0 |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 85 - 264 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 85 - 264 V |
| Geheugenomvang | 1032 kByte |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DNP3 | Nee |
| Ondersteunt protocol voor IEC 60870 | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse II | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse III | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie 2 | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep A (Acetyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep B (waterstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep C (ethyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep D (propaan) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep E (metaalstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep F (koolstofhoudend stof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep G (niet geleidende stof) | Nee |
| Model | Modulair |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product
Omron Programmeerbare besturingen CS1 Cpu Voor 5120 basis I/O, 0,02 MS/K-basisinstr., 120K steps programma-
Artikelnummer: 25667960
Fabrikantnummer: CS1W0185E
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.