Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR Sensor/actorkabel met connector | XS2FD422GC0F - XS2F0592F
Artikelnummer: 21585882 | Fabrikantnummer: XS2F0592F | EAN: 4548583080928
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR sensor/actorkabel met connector
Het productnummer van de fabrikant is XS2F0592F. Het EAN nummer is 4548583080928. Het interne artikelnummer is 21585882.
Aanvullende informatie
M12-sensorkabel, 4-polig, L-vormig, 5 m, brandvertragend, robotkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR Sensor/actorkabel met connector | XS2FD422GC0F
Artikelnummer: 21585882
Fabrikantnummer: XS2F0592F
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.