Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR Sensor/actorkabel met connector | XS2FLM12PVC3A5M - XS2F5206A
Artikelnummer: 21585888 | Fabrikantnummer: XS2F5206A | EAN: 4548583127159
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR sensor/actorkabel met connector
Het productnummer van de fabrikant is XS2F5206A. Het EAN nummer is 4548583127159. Het interne artikelnummer is 21585888.
Aanvullende informatie
M12 basis connector, 3-Pin, haaks, PVC, schroefverbinding, 5 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Nom. (meet)stroom In | 0.8 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Doorgangsweerstand | 250 mOhm |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR Sensor/actorkabel met connector | XS2FLM12PVC3A5M
Artikelnummer: 21585888
Fabrikantnummer: XS2F5206A