Omron NADSCHAK TLN10ME12M - TLNN1251M
Artikelnummer: 22726975 | Fabrikantnummer: TLNN1251M | EAN: 4536854478543
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS OTHER PROXIMITY SENSOR inductieve naderingsschakelaar, breedte sensor 30mm, hoogte sensor 30mm, lengte sensor 54mm, mechanische inbouwvoorwaarden voor niet bondig, schakelafstand 10mm, uitvoering schakelelement maakcontact, uitvoering schakeluitgang NPN,
Het productnummer van de fabrikant is TLNN1251M. Het EAN nummer is 4536854478543. Het interne artikelnummer is 22726975.
Aanvullende informatie
Inductieve naderingssensor, 10 mm, niet-afgeschermd, NPN/NO-kabel van 2 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelafstand | 10 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Hoogte van de sensor | 30 mm |
| Lengte sensor | 54 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product