Omron NADSCHAK TLQ5MC2 - TLQ 2006F
Artikelnummer: 22726979 | Fabrikantnummer: TLQ 2006F | EAN: 4536854114885
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS OTHER PROXIMITY SENSOR inductieve naderingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is TLQ 2006F. Het EAN nummer is 4536854114885. Het interne artikelnummer is 22726979.
Aanvullende informatie
Inductieve naderingssensor, 5 mm, NPN, NC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelafstand | 5 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Lengte sensor | 32 mm |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Breedte sensor | 17 mm |
| Hoogte van de sensor | 17 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product