Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M12 Basis connector, 3-pin, recht, PVC, schroefverbinding, 5 M kabel - XS2F5208H
Artikelnummer: 22727009 | Fabrikantnummer: XS2F5208H | EAN: 4548583127210
Omschrijving
M12 basis connector, 3-Pin, recht, PVC, schroefverbinding, 5 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is XS2F5208H. Het EAN nummer is 4548583127210. Het interne artikelnummer is 22727009.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Nom. (meet)stroom In | 0.8 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | - °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M12 Basis connector, 3-pin, recht, PVC, schroefverbinding, 5 M kabel
Artikelnummer: 22727009
Fabrikantnummer: XS2F5208H