Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M12 Connector, PVC, 4 pins, haaks, 10 M, led-indicator (PNP) - XS2F0732E
Artikelnummer: 22727001 | Fabrikantnummer: XS2F0732E | EAN: 4548583440319
Omschrijving
M12 connector, PVC, 4 pins, haaks, 10 m, LED-indicator (PNP)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is XS2F0732E. Het EAN nummer is 4548583440319. Het interne artikelnummer is 22727001.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Afgeschermd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Kabellengte | 10 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M12 Connector, PVC, 4 pins, haaks, 10 M, led-indicator (PNP)
Artikelnummer: 22727001
Fabrikantnummer: XS2F0732E