Omron NADSCHK E2A 7366G - E2A 7366G
Artikelnummer: 22608950 | Fabrikantnummer: E2A 7366G | EAN: 4547648837989
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS E2A inductieve naderingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is E2A 7366G. Het EAN nummer is 4547648837989. Het interne artikelnummer is 22608950.
Aanvullende informatie
M12, n-afgeschermd, Sn: 8 mm, RVS, L: 34(50) mm, 12-24 VDC, NPN, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2A
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Schakelfrequentie | 800 Hz |
| Lengte sensor | 50 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product