Omron NADSCHK E2BM18KS08M1C1OMI - E2B 2321C
Artikelnummer: 22609102 | Fabrikantnummer: E2B 2321C | EAN: 4548583551442
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS E2B inductieve naderingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is E2B 2321C. Het EAN nummer is 4548583551442. Het interne artikelnummer is 22609102.
Aanvullende informatie
M18, afgeschermd, Sn: 8 mm, L: 39(59) mm, 12-24 VDC, NPN, NO, M12 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2B
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Lengte sensor | 59 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product