Omron Proximity sensors inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 2MM 1500HZ metaal kabel - E2B 2048F
Artikelnummer: 22401262 | Fabrikantnummer: E2B 2048F | EAN: 4548583548718
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS E2B inductieve naderingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is E2B 2048F. Het EAN nummer is 4548583548718. Het interne artikelnummer is 22401262.
Aanvullende informatie
Proximity Sensors
M8, afgeschermd, Sn: 2 mm, RVS, L: 27(42) mm, 12-24 VDC, PNP, NO, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
M8, afgeschermd, Sn: 2 mm, RVS, L: 27(42) mm, 12-24 VDC, PNP, NO, 2 m kabel
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2B
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 2 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Coating behuizing | Overig |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Lengte sensor | 42 mm |
| Schakelfrequentie | 1500 Hz |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Proximity sensors inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 2MM 1500HZ metaal kabel
Artikelnummer: 22401262
Fabrikantnummer: E2B 2048F