Omron NADSCHK E2A 7266M - E2A 7266M
Artikelnummer: 22608924 | Fabrikantnummer: E2A 7266M | EAN: 4547648162906
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS E2A inductieve naderingsschakelaar, breedte sensor 8mm, hoogte sensor 8mm, lengte sensor 62mm, diameter sensor 8mm, mechanische inbouwvoorwaarden voor bondig, schakelafstand 2mm, uitvoering schakelelement verbreekcontact, uitvoering schakeluitgang PNP,
Het productnummer van de fabrikant is E2A 7266M. Het EAN nummer is 4547648162906. Het interne artikelnummer is 22608924.
Aanvullende informatie
M8, afgeschermd, Sn: 2 mm, RVS, L: 49(62) mm, 12-24 VDC, PNP, NC, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2A
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 2 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Coating behuizing | Overig |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Lengte sensor | 62 mm |
| Schakelfrequentie | 1500 Hz |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact (NC) |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product