Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M8 Connector, 4-polig, recht, PVC, schroefverbinding, 10 M kabel - XS3F0052R
Artikelnummer: 22727019 | Fabrikantnummer: XS3F0052R | EAN: 4536854537776
Omschrijving
M8 connector, 4-polig, recht, PVC, schroefverbinding, 10 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is XS3F0052R. Het EAN nummer is 4536854537776. Het interne artikelnummer is 22727019.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 10 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M8 Connector, 4-polig, recht, PVC, schroefverbinding, 10 M kabel
Artikelnummer: 22727019
Fabrikantnummer: XS3F0052R