Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars Male En female met smartclick-sensorconnectoren, M12, recht, robotkabe - XS5W0008R
Artikelnummer: 22727021 | Fabrikantnummer: XS5W0008R | EAN: 4547648305204
Het productnummer van de fabrikant is XS5W0008R. Het EAN nummer is 4547648305204. Het interne artikelnummer is 22727021.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Kleur kabelmantel | Grijs |
| Kabellengte | 3 m |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Artikelnummer: 22727021
Fabrikantnummer: XS5W0008R