Omron Benaderingsschakelaars TL-T/W Naderingssensor, inductief, niet-afgeschermd, 3 MM, DC, 3-draads, PNP- - TLW 1089F
Artikelnummer: 22726987 | Fabrikantnummer: TLW 1089F | EAN: 4536854116995
Omschrijving
Naderingssensor, inductief, niet-afgeschermd, 3 mm, DC, 3-draads, PNP-
Het productnummer van de fabrikant is TLW 1089F. Het EAN nummer is 4536854116995. Het interne artikelnummer is 22726987.
Aanvullende informatie
Naderingssensor, inductief, niet-afgeschermd, 3 mm, DC, 3-draads, PNP-NO, robotkabel van 2 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars TL-T/W
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelafstand | 3 mm |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Breedte sensor | 10 mm |
| Schakelfrequentie | 600 Hz |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Hoogte van de sensor | 6 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars TL-T/W Naderingssensor, inductief, niet-afgeschermd, 3 MM, DC, 3-draads, PNP-
Artikelnummer: 22726987
Fabrikantnummer: TLW 1089F