Omron NADSCHAK E2EX11D118T5MOMS - E2E 8403E
Artikelnummer: 22726556 | Fabrikantnummer: E2E 8403E | EAN: 4549734182751
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS E2E inductieve naderingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is E2E 8403E. Het EAN nummer is 4549734182751. Het interne artikelnummer is 22726556.
Aanvullende informatie
Naderingssensor, inductief, nikkel-messing, M18, afgeschermd, 11 mm, NO, kabel van 5 m, 2-draads DC, geen polariteit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2E
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijk- en wisselveld |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 250 Hz |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Quasibondig |
| Schakelafstand | 11 mm |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lengte sensor | 55.3 mm |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product