Omron NADSCHAK E2EQX3D18T2MOMS - E2E 8477R
Artikelnummer: 22726570 | Fabrikantnummer: E2E 8477R | EAN: 4549734183499
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS E2E inductieve naderingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is E2E 8477R. Het EAN nummer is 4549734183499. Het interne artikelnummer is 22726570.
Aanvullende informatie
Naderingssensor, inductief, nikkel-messing, spatbestendige coating, M8, afgeschermd, 3 mm, NO, kabel van 2 m, 2-draads DC, geen polariteit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2E
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijk- en wisselveld |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Schakelafstand | 3 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Schakelfrequentie | 350 Hz |
| Coating behuizing | Poedercoating |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lengte sensor | 37.8 mm |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product