Omron Overige benaderingsschakelaars Naderingssensor, inductief - TLNN1255C
Artikelnummer: 22726976 | Fabrikantnummer: TLNN1255C | EAN: 4536854478581
Het productnummer van de fabrikant is TLNN1255C. Het EAN nummer is 4536854478581. Het interne artikelnummer is 22726976.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijkveld |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Lengte sensor | 38.5 mm |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelafstand | 7 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Breedte sensor | 25 mm |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 25.5 mm |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22726976
Fabrikantnummer: TLNN1255C
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.