Omron DRKKNPELM ZWART VLAK-LAAG - A2270006B
Artikelnummer: 22399891 | Fabrikantnummer: A2270006B | EAN: 4548583711525
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL A22 drukknop frontelement
Het productnummer van de fabrikant is A2270006B. Het EAN nummer is 4548583711525. Het interne artikelnummer is 22399891.
Aanvullende informatie
Drukknop A22NZ Ø22, plastic rand, vlak - laag, terugverend, mat zwarte kap, niet-verlicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars A22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Terugverend | Ja |
| Kleur knop | Zwart |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Met opschrift | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Aantal commandoposities | 0 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 4X |
| Breedte opening | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 24.1 mm |
| Met bescherming | Nee |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product