Omron Pushbutton a22nz Ø22 bezel plastic full guard momentary cap color - A2270044E
Artikelnummer: 22399925 | Fabrikantnummer: A2270044E | EAN: 4548583711907
Omschrijving
Drukknop A22NZ Ø22, plastic rand, vlak - beschemd, terugverend, transp
Het productnummer van de fabrikant is A2270044E. Het EAN nummer is 4548583711907. Het interne artikelnummer is 22399925.
Aanvullende informatie
Switches Industrial
Drukknop A22NZ Ø22, plastic rand, vlak - beschemd, terugverend, transparant groene kap, verlicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Drukknop A22NZ Ø22, plastic rand, vlak - beschemd, terugverend, transparant groene kap, verlicht
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars A22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Kleur knop | Groen |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Terugverend | Ja |
| Type knop | Hoog |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Met opschrift | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 4X |
| Breedte opening | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 24.1 mm |
| Met bescherming | Nee |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Pushbutton a22nz Ø22 bezel plastic full guard momentary cap color
Artikelnummer: 22399925
Fabrikantnummer: A2270044E